Транспортна схема
До ново нареждане автобусните линии към селата Борово, Манастир, Лъкавица и Здравец все още не са отворени и автобуси до тези населени места не пътуват.
Възстановени са единствено автобусните линии за Пловдив и Асеновград и обратно, както и за селата Дряново, Белица, Джурково и Югово.
ТРАНСПОРТНА СХЕМА НА ОБЩИНА ЛЪКИ
НАПРАВЛЕНИЕ | Понеделник | Вторник | Сряда | Четвъртък | Петък | Събота | Неделя |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ЛЪКИ-ДРЯНОВО ДРЯНОВО-ЛЪКИ |
6:30 17:40 7:00 18:00 |
6:30 17:40 7:00 18:00 |
6:30 17:40 7:00 18:00 |
6:30 17:40 7:00 18:00 |
6:30 17:40 7:00 18:00 |
6:30 17:40 7:00 18:00 |
12:30 13:00 |
ЛЪКИ-ДЖУРКОВО ДЖУРКОВО-ЛЪКИ |
7:45 15:30 8:15 16:00 |
7:45 15:30 8:15 16:00 |
7:45 15:30 8:15 16:00 |
7:45 15:30 8:15 16:00 |
7:45 15:30 8:15 16:00 |
7:45 15:30 8:15 16:00 |
7:45 15:30 8:15 16:00 |
ЛЪКИ-БЕЛИЦА БЕЛИЦА-ЛЪКИ |
6:40 17:15 7:00 17:30 |
6:40 17:15 7:00 17:30 |
6:40 17:15 7:00 17:30 |
6:40 17:15 7:00 17:30 |
6:40 17:15 7:00 17:30 |
6:40 17:15 7:00 17:30 |
12:30 13:00 |
МАНАСТИР-ЛЪКИ ЛЪКИ-МАНАСТИР |
6:45 17:00 |
6:45 17:00 |
6:45 17:00 |
6:45 17:00 |
6:45 17:00 |
6:45 17:00 |
16:15 17:00 |
ЛЪКИ-БОРОВО БОРОВО-ЛЪКИ |
7:30 16:15 8:00 16:30 |
7:30 16:15 8:00 16:30 |
7:30 16:15 8:00 16:30 |
16:15 16:30 |
|||
ЛЪКИ-ЛЪКАВИЦА ЛЪКАВИЦА-ЛЪКИ |
7:30 16:00 8:00 16:50 |
16.20 16.50 |
|||||
ЛЪКИ-ЗДРАВЕЦ ЗДРАВЕЦ-ЛЪКИ |
7:30 8:00 |
16:00 16:50 |
|||||
ЛЪКИ-АСЕНОВГРАД АСЕНОВГРАД-ЛЪКИ |
9:00 13:30 17:30 6:30 11:30 15:15 19:30 лято 18:30 зима |
9:00 13:30 17:30 6:30 11:30 15:15 19:30 лято 18:30 зима |
9:00 13:30 17:30 6:30 11:30 15:15 19:30 лято 18:30 зима |
9:00 13:30 17:30 6:30 11:30 15:15 19:30 лято 18:30 зима |
9:00 13:30 17:30 6:30 11:30 15:15 19:30 |
9:00 13:30 17:30 6:30 11:30 15:15 19:30 лято 18:30 зима |
9:00 13:30 17:30 6:30 11:30 15:15 19:30 лято 18:30 зима |
ЛЪКИ-ПЛОВДИВ ПЛОВДИВ-ЛЪКИ |
7:30 14:30 |
7:30 14:30 |
7:30 14:30 |
7:30 14:30 |
7:30 13:30 14:30 19:05 |
7:30 14:30 |
7:30 13:30 14:30 19:05 лято 18:30 зима |